Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Aileye yakında katılacak olan Halil İbrahim için hazırlamış olduğumuz lolipop şekerler..Minik prens Halil İbrahim’e ailesiyle beraber hayırlı,sağlıklı bir ömür dileklerimizle..

Devamını okuyun »

Ömer Efe’nin 3. yaş doğumgünü lolipop şekerleri kovayla beraber Şanlıurfaya gönderdik Ömer Efe’ye Kardeşi Zeynep Naz ve ailesi ve tüm sevdikleriyle hayırlı,sağlıklı bir ömür dileklerimizle.

Devamını okuyun »

Kısa zaman sonra askere gidecek olan Ferhat Akkuş için hazırlamış olduğumuz badem şekerli magnetleri(askerlik hatırası) :) Ferhat kardeşimize hayırlı görevler diliyoruz..

Devamını okuyun »

Yakında aileye katılacak Minik Zeynep Naz için hazırladığımız magnetli şirin hırkalarMinik prensese ailesiyle beraber hayırlı sağlıklı bir ömür dileklerimizle..

Devamını okuyun »

Güzel prenses Nil’in 1.yaş doğumgünü için hazırladığımız minnie mouse lı hazırladığımız fotoğraflı magnetleri,ailenle beraber daha nice musmutlu yaşlara..Hayırlı bir ömür dileklerimizle..

Devamını okuyun »

Yunus Emre Bozkurt’ın asker mevlidinde eş,dost,akrabalara dağıtılacak güzel bir hatıra :) Asker kardeşimize hayırlı görevler diliyoruz.

Devamını okuyun »

Simge & Ünsal Çifti için hazırlamış olduğumuz badem şekerli nişan magnetleri..Çiftimize Sonsuz mutluluk dileklerimizle.

Devamını okuyun »

Merve&Latif çifti için hazırlamış olduğumuz nişan magnetleri çifte sonsuz mutluluk dileklerimizle..

Devamını okuyun »

İzmirden bize ulaşan gizem hanım ve nişanlısı Zafer bey için hazırladığımız badem şekerli kavonozlar çifte bir ömür boyu mutluluk dileklerimizle.

Devamını okuyun »

Kadir& Zeynep çifti  için hazırladığımız nişan magnetleri Bir ömür boyu mutluluk dileklerimizle

Devamını okuyun »Etiket Bulutu