Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

 

Çubukta diş modelimizi lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız.Talep doğrultusunda magnet ilavesi yapılır.Adet fiyatı 2.75tl dir.Ücretsiz sticker eklenir.Kız bebekler için Pembesi hazırlanır..

Devamını okuyun »

Saliha&Serhat çifti için hazırladığımız yastık nikah şekerlerimiz,çok şirin oldular :) Saliha&Serhat çiftine bir yastıkta mutlu huzurlu sonsuuz mutluluk dileklerimizle.

Devamını okuyun »

Yeğenimin doğum günü için hazırladığımız keçe çubuklu çerçeveleri.Güzel şirineme mutlu yıllar diliyorum :)

Devamını okuyun »

Şirin Kovalar:)

Bu Şirin Kovalar Yeğenlerim Beyza ve Beyazıt için hazırlandı.İçlerine iki adet beze şeker dediğimiz şekerlerden konularak hazırlandı.Çiçeklerle süslemesi yapıldı.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 3. tl dir.

Nazar boncuk model nikah şekerimiz lavantalı ve magnetlidir.badem şekerli olarakta hazırlayabiliriz.Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 2.5 tl dir.

 

Talep doğrultusunda Lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Magnetlidir.Ücretsiz sticker eklenir.Adet Fiyatı 2 tl dir. çoklu alımlarda indirim yapılır.

Yastık modeli talebiniz doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak ta hazırlayabiliriz.İsterseniz magnet ilavesi yapılabilir.Pembe,Beyaz,Krem,Mor,mavi,Kırmızı renkleri vardır.Ücretsiz sticker eklenir.adet Fiyatı 2.5 tl dir.

Devamını okuyun »

Ayak çerçeve modelimiz talebiniz doğrultusunda badem şekerli,veya lavantalı magnetli olarak hazırlanır.Kız çocuklar için pembesi hazırlanırçAdet fiyatı 3 tl dir.Ücretsiz stcker eklenir

Bu da bizim Prensimiz Ali Eren :) ve ayak çerçeve şekerleri lavantalı magnetli olarak hazırladık nice mutlu yıllara Ali Eren im :)

Bunlarda yeğenlerim Tuğçe ve Ali Eren için hazırlamış olduğum lolipop şekerler.İkisinede sağlıklı ve hayırlı bir ömür dileklerimle

Pages: 1 2 Next


Etiket Bulutu