Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Gamze hanım nikahı için kavonoz modelimizi beğenmişti ve kırmızı akide şekerli olarak istedi.davetiyesinde bu sevimli resmi de sticker olarak düşünmüştü bizde özel tasarımla aynı figürü sticker olarak hazırladık.kurdelalarını uzun bıraktık gelin duvağı gibi çok güzel oldu son olarakta inci kullandık o da farklı bir hava verdi sonuç bizce mükemmeldi.Gamze hanımın beğenmesi bizi fazlasıyla mutlu etti.Gamze&Fatih çiftine  yaşamları boyunca Sağlıklı,huzurlu,mutlu bir ömür dileklerimizle..

Devamını okuyun »

Tuna Geliyor:)))

Ankaradan bize ulaşan Sibel  hanım oğlu Tuna için hazırlayacağı baby shower için lolipopları beğenmişti bizde büyük bir özveriyle hazırladık ve bu gün kargoladık.Minik prens Tuna’ya ailesiyle sağlıklı ve huzurlu bir ömür dileklerimizle…Bizde sihirli şeker ailesi olarak Hoşgeldin Tuna:)) diyoruz

Devamını okuyun »

Leylek modelimizi kız bebeklerde pembesini kullanılıyoruz.Tülünde nazar boncuğu yerine uğur böceği kullanılıyor.lavantalı-magnetli veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız.Adet fiyatı 1.5 tl dir.

Bisiklet modelimizi badem şekerli olarak hazırladık.Talep doğrultusunda lavantalı olarak da hazırlamaktayız.Ücretsiz sticker eklenir.Adet Fiyatı 3 tl dir.

Devamını okuyun »

Kız bebeklerde pembe tül,Erkek bebeklerde mavi tül kullanarak hazırlıyoruz modellerimizi lavantalı-magnetli veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 1.75 tl dir.

Badem şekerli olarak hazırladığımız bu modellerimizi,talebiniz doğrultusunda lavantalı magnetli olarak da hazırlayabiliriz.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 1.75 tl dir.

Bu modelimiz badem şekerli olarak hazırlanmıştır.Ücretsiz sticker eklenir.Çok şık ve gösterişli olan modelimizin adet fiyatı 1.75 tl dir.

Gelin&Damat anahtarlık modelimizi;beyaz karlı simli tül,lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlıyoruz.Modele uygun sticker tasarlıyoruz.Adet fiyatı 3 tl dir.

Kız bebekler için pembe,Erkek bebekler için mavi tül kullanılarak badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.Modele uygun sticker tasarlanır.Adet fiyatı 2.75 krş dır.

 

Kız bebekler için pembe,Erkek bebekler için mavi tül kullanılarak lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.25 krş dır.

Pages: 1 2 3 Next


Etiket Bulutu