Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Devamını okuyun »

Sevimli ayıcıklı araba modeli ve kelebek modelimizin adet  fiyatı 4 tl dir.gelin damat modelimiz 3 tl dir.Modellerimiz sizlerin talebi doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.

Gelin&damat anahtarlık model şekeri modelimizi talebiniz doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız,ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 3,75 tl dır.

Kız ve Erkek bebekler için,badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.5 tl dir.

Gelin&Damat kutulu şeker modelimizi raket tül ve badem şekerli olarak hazırladık.gelin kutusunda inci kullanıldı.Güllerin renginde değişiklik yapabiliriz.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 3.5 tl dir.Devamında karlı beyaz tülle,lavantalı olarak hazırlamış olduğumuz modeli görebilirsiniz

Devamını okuyun »

Şirin Pinokyolar

 

Çocukların çok sevdiği bu masal kahramanı Pinokyoları Özlem hanımın talebi doğrultusunda hazırladım.Anaokulunda yapacağı pinokyo konulu sunumundan sonra çocuklara dağıtmak için istemişti.Bende keyifle hazırladım tabi bu şirin pinokyoları.

Devamını okuyun »

Nikahınızı ya da nişanınızı ayrıcalıklı kılmak istemezmisiniz. Size özel olarak hazırladığımız minik şeker kavanozlarımız.İçlerinde pembe badem şekerlerinin yer aldığı ve kapaklarında özel sticker bulunan nikah şekerlerimizinden sizde konuklarınıza bir hatıra kalsın istemezmisiniz.Adet fiyatı 3 tl dir.

Devamını okuyun »

Erkek ve kız bebek şekeri olarak hazırlanan modellerimiz bebeğinizin resmini koyabileceğiniz çok şık bir ürün isterseniz sticker olarak bebeğinizin  resmini hazırlar yerleştiririz.Fiyatı 3 tl dır.

Bir yaş bebek şekeri modelimiz kız ve erkek bebekler için hazırlanır.Talep doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Adet fiyatı 2.5 tl dir.

Devamını okuyun »

Gelinlik model nikah şekeri modelimiz,lavantalı magnetli veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 2.25.krş dır.

Pages: 1 2 Next


Etiket Bulutu