Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Samreen&Atif Kına

Bize Hindistandan ulaşan Neslihan Hanım,Arkadaşının  beğenmiş olduğu çiçek çanta modelimizi kına gecesi için düşünmüş küçük kına kesecikleri ve kırmızı gül kullanarak hazırladık,son aşama stickeride eklenince çok güzel bir görüntü ve misafirlerine dağıtabileceği şirin çantalar çıktı ortaya.Neslihan hanım! arkadaşıyla bizim aramızda rehber oldu.Tekrar çok teşekkür ederim kendisine :)ve bu arada taa Hindistandan bizi tercih eden Samreen&Atif çiftine sonsuz mutluluklar :) Devamını okuyun »

Pembe sepetler

Pembe bebek sepetimizin mavisi de mevcuttur.Adet fiyatı 25 tl dir.80 adet bebek şekeri siparişinizde hediyemizdir.

Kız bebekler için pembe tül erkek bebekler için mavi tül kullanılır.Lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.adet fiyatı 2.80 tl dir.

Bu Gelin&Damat notluk modelimiz talep doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır Adet fiyatı 2.75 krş dır.

Kız bebek ve erkek bebekler için şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.adet fiyatı 2.tl dir.

Lavantalı veya talebiniz doğrultusunda badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 2 tl dir.

Şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır adet fiyatı 2 tl dir

Notluk  sevimli uğur böceği modelimiz kız ve erkek çocuklar için hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 2.75 krş dır.

Erkek ve Kız bebekler için hazırlanan

modelimiz lavantalı magnetli olarakta

hazırlanabilir.Adet fiyatı 2 tl dir.

Bisiklet modelimiz kız ve erkek bebekler için hazırlanır.talebiniz doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 3 tl dir.

Devamını okuyun »

Pages: 1 2 Next


Etiket Bulutu