Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Zeynep ve Kemal için Kelebek ve Uğur böceğiyle hazırlamış olduğum nikah şekerleri lavantalı ve magnetlidir.Daha sonra dolap süsü olarakta değerlendirilebilir.Zeynep ve Kemal çiftine sonsuz mutluluklar.. Devamını okuyun »

Zeynep ve Kemal çifti için hazırlamış olduğum kınalı ve magnetli kelebekleri çiçekle süslemesini yaptım yeni model kına gülü,tepsisi,sepeti kemeri başörüsü ve eldivenleri ayrıca kına konseptine uygun kelebek nikah şekerleriyle Trabzona gönderim yapıldı.Zeynep ve Kemal çiftine bir ömür mutlu ve huzurlu yaşam dileklerimle… Devamını okuyun »

Ayakkabı modellerimiz  çoğalmaya başladı:)Talep doğrultusunda badem şekerli veya  lavantalı hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 3.5 tl dır.

erkek bebekler için mavi tül,kız bebekler için pembe tül kullanılır.Badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.Fiyat 2.tl

Bu küçük prens ve prenses henüz aileye katılmadıkları için isimleride belirlenmemiş.Emzik bebek şekerlerimiz bugün kadıköye doğru yola çıktı.Hayırlı ve sağlıklı bir ömür dileklerimle

Nur hanımla biraz geç iletişim kurabildim,site tatildeyken ulaşmaya çalışmış kendisini bu kararlı davranışından dolayı kutluyorum.Kına gecesi için çubuk şekerleri hazırladım,benim için keyifli bir çalışma oldu.Nur hanıma Sonsuz mutluluklar diliyorum.. Devamını okuyun »

Malatyadan bize ulaşan Hatice hanım kız kardeşinin bebeği için puset ve hırka modelimizi beğenmişti.Bende büyük bir keyifle hazırladım ve kargoladım.Adana’ya doğru yoldalar yarın ulaşırlar:)Aileye yeni katılacak olan küçük prensese hayırlı sağlıklı bir ömür diliyorum. Devamını okuyun »

Kına gecesi için tasarladığımız modelimizde saten ve organze kurdela,tüllü çiçek,inci kullandık.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.5 tl dir. Devamını okuyun »

Nişan,düğün ve kına gecesi için tasarlamış olduğumuz modellerimizi beğenilerinize sunuyoruz :) Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 2. 5 tl dir. Devamını okuyun »Etiket Bulutu