Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Güneş hanımla mail ile irtibat kurduk.Mayısta aileye katılan minik prensesi Yaren için Kelebek bebek şekerlerimizi beğenmişti.Bende büyük bir keyifle hazırladım ve bugün kargoladım.Kelebekler Elazığ’a doğru uçmaya başladı bile :)) Küçük prensese ailesiyle beraber sağlıklı,huzur,mutluluk dolu bir ömür diliyorum..

Devamını okuyun »

Gökçe hanımla uzunca bir süre önce iletişim kurduk.Biraz maceralı bir seçim oldu:))Gökçe hanımın beğenisi doğrultusunda hazırlık aşamamız tamamlandı.Bugün kargoladım.Gökçe & Sinan çiftine sonsuz mutluluklar diliyorum.500 ve üzeri adetlerde özel üretim yapılmaktadır.Adet fiyatı 2 tl dir.. Devamını okuyun »

Balıkesirden bize ulaşan Ayşe Nil’in ailesi sevimli tavşan modelimizi beğenmişlerdi.Bu güzel tavşancıklar ayrıca tükenmez kalem olarak ta kullanılabiliyor,Özel tasarladığım stickerle ve karlı simli tüllerle daha da bir şirin oldular.Bu modele uygun sunum sepetiyle beraber dün kargoya verdim.Küçük prenses Ayşe Nil’e ailesiyle beraber hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Devamını okuyun »

Özlem hanımla tlf la iletişim kurduk.Kısa bir zaman sonra aileye katılacak minik Ömer Efe için puset şekerlerimizi beğenmişti.İki adet mavı bir adet beyaz badem şekeri konulmasını talep etti bende yeni kullanmaya başladığım simli karlı tüllerle hazırladım ve bugün kargoya verdim.Minik Ömer Efe ye şimdiden hoşgeldin diyor.Ailesiyle sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum..

Devamını okuyun »

Keçe gelin damat süslemelerimiz tamamlandı(: Gelin damat olarak tasarladığımız keçe süslerimiz için özel etiket tasarımı yapmaktayız. İstedildiğinde broş olarak ya da anahtarlık olarak kullanabilirsiniz. Çoklu adet siparişlerinizde özel fiyat sorunuz. Devamını okuyun »Etiket Bulutu