Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

P1040059 

Gelin damat nikah şekerimiz üç adet badem şekeri kullanılarak hazırlanmıştır.Saten beyaz kurdaleyle bütünlük sağlanmıştır.Tercih doğrultusunda lavanta da kullanılabilir.İsim etiketi ücretsiz eklenmektedir.Adedi 1.75 Liradır.

P1040054

Üç adet badem şekeri yerleştirilerek hazırlanmış,Beyaz çiçek tohumlarıyla süslenmiştir.İsim etiketi ücretsiz olarak basılmaktadır.Adedi 3 tl dir.

GetAttachment

Üç adet badem şekeri yerleştirilerek hazırlanmaktadır.Gül ile süslemesi yapılmıştır.İsim etiketi ücretsiz eklenmektedir.Adedi 2,5 Tl dir.

GetAttachment

Bebek şekeri modelimizin,kız bebekler için pembesi bulunmaktadır.Adedi 3 tl dir

GetAttachment

Erkek bebekler için tasarlanmış kutu modelimiz, beyaz gül ve çiçek tohumlarıyla süslenmiştir.İçerisine üç adet mavi badem şekeri yerleştirilerek hazırlanmaktadır.İsim etiketi ücretsiz eklenmektedir.Adedi 2.5 Liradır.

GetAttachment

Nikah  için tasarlanmış pembe kutu beyaz güllerle süslenmiştir.içerisine üç adet badem şekeri yerleştirilerek hazırlanan modelimizin adedi 3 tl dir.

GetAttachment

Nikah şekeri modelimizin süslemesinde orkide ve çiçek tohumları kullanılmıştır.içerisine üç adet badem şekeri yerleştirilerek hazırlanmıştır.İsim etiketi ücretsiz eklenmektedir.Adedi 3 Liradır.

GetAttachment

Macera seven gelin ve damat adaylarının tercih edeceği bir model.Tercihe göre badem şekeri yerine,lavanta kullanılarak hazırlanabilmektedir.Adedi 3 Liradır.

GetAttachment

Kristal kutu nikah şekerimiz üç adet badem şekeri konularak ve beyaz gül yerleştirilerek hazırlanmıştır.İsim etiketi ücretsizdir.Fiyatı 2.5 Liradır.

P1040049

Saten kalp üzerinde güvercinler bulunan nikah şekerlerimiz,Beyaz gül ve çiçek tohumlarıyla kombine edilmiş.Fiyatı 2 Liradır.Bu üründen stokta kalmamıştır..

Pages: 1 2 Next


Etiket Bulutu