Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

BEBEK8

Nikah şekeri modelimiz  lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker hazırlanır.Adet fiyatı 1.75 krş dır.

bebek27

Pembe bebek arabası 3 liradır. Erkek bebekler içinde mavi rengi hazırlanmaktadır.Ücretsiz isim etiketi basılmaktadır.

bebek11

Nikah Şekeri fiyatı 3 liradır. Gümüş rengide bulunmaktadır. İstenildiği takdirde isim etiketi basılmaktadır.Bu ürünün gümüş rengi bulunmaktadır.

031

Erkek bebekler için hazırlanan bebek şekeri modelimiz adedi 3 liradır. İstenildiğinde pembeside hazırlanabilmektedir.

bebek10

Nikah şekeri modelimiz adedi 2.5 liradır. İsim etiketi ücretsiz hazırlanmaktadır. Bu model pembe ve mavi olarak bebek şekeri içinde hazırlanmaktadır.İstenildiğinde mıknatıs ilavesi yapılmaktadır.

 

bebek2

Bebek Şekeri adedi 1,75 krş dır. İstenildiği taktirde pembeside hazırlanabilmektedir. İsim etiketi ücretsiz basılmaktadır.

bebeksekelri

Güllü nikah şekeri modelimiz üç adet badem şekeri konularak  hazırlanmaktadır.Mıknatıslıdır, isim etiketi ücretsizdir.Fiyatı 1.25krş dır.

Erkek bebekler için mavi kız bebekler için pembe hazırlanmaktadır. İçerisinde üç adet badem şekeri bulunmaktadır. Emzik ile süslenmektedir.Talep doğrulusunda lavantalı ve magnetli olarakda hazırlanır.Fiyatı 1.25 krş dır.

bebekkklac

Çubuklu olarak hazırlanan bebek şekeri modelimiz. Mavi galvaniz kova içerisinde sunum yapılmaktadır. Üç adet mavi renkli badem şekeri yerleştirilerek hazırlanmaktadır.Fiyatı 1.75 liradır

sunnet

Çubuklu olarak hazırlanan sünnet şekeri.İçerisinde üç adet badem bulunmaktadır.Fiyatı 2 Liradır.

Pages: 1 2 3 Next


Etiket Bulutu