Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Mevlid-Nikah-Bebek şekeri olarak hazırladığımız model lavantalı ve badem şekerlidir.Adet fiyatı 2 tl dir.Sarı simli ve gümüş simli dir.

Biraz geç Kaldım lokumdanlıkları süslemeye Dört farklı renkte süsleme yaptım nikah,kına gecesi,erkek çocuk,kız çocuk için hazırladığımız modellerde çikolatalı badem şekeri veya çifte kavrulmuş lokum kullanıyoruz.Adet fiyatı 4.5 tl dir.İsim etiketi ücretsizdir.

Devamını okuyun »

El aynası modelimiz Kız ve Erkek çocukların doğumgünlerinde,mevlütlerde,nikah ve kına için farklı uygun renklerde hazırlanır.Badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır talep doğrultusunda magnet ilave edilir.Adet fiyatı 3.75 tl dir. Devamını okuyun »

bu modelimizin adet fiyatı 2 tl dir.Mıknatıslıdır.

Ahşap çerçeve modelimizin isteğe göre lavanta veya badem şekerli olarak hazırlanır.Çocuğunuzun resmini gönderirseniz resimli olarak da hazırlarız ayrıca isim etiketlidir.Adet fiyatı 3 tl dir.

Magnetlerin  süslemesi istediğiniz şekilde yapılır.Adet fiyatı 2.25 tl dir.Badem şekerli 2.5 tl dir.

Şirin Kovalar:)

Bu Şirin Kovalar Yeğenlerim Beyza ve Beyazıt için hazırlandı.İçlerine iki adet beze şeker dediğimiz şekerlerden konularak hazırlandı.Çiçeklerle süslemesi yapıldı.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 3. tl dir.

KE _ 1 yaş biblo

Erkek ve kız çocuklar için 1 yaş modelimiz.Kız çocuklarda pembe tül,badem şekeri ile hazırlanır.Erkek çocuklarda,mavi tül ve badem şekeri ile hazırlanır.Talep doğrultusunda magnetli olarak da hazırlayabiliriz.ücretsiz özel sticker hazırlanır.adet fiyatı 2 tl dir.

Leylek modelimizi kız bebeklerde pembesini kullanılıyoruz.Tülünde nazar boncuğu yerine uğur böceği kullanılıyor.lavantalı-magnetli veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız.Adet fiyatı 1.5 tl dir.

Kız bebeklerde pembe tül,Erkek bebeklerde mavi tül kullanarak hazırlıyoruz modellerimizi lavantalı-magnetli veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 1.75 tl dir.

Pages: 1 2 3 4 5 6 Next


Etiket Bulutu