Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

Magnetlerimiz istediğiniz şekilde süslemesi yapılır.Adet fiyatı 2 tl dir.Badem şekerli 2.25 tl dir.

gelin&damat kına

Gelin&damat  motifli kına modelimizi karlısimli tülün içerisine kına kesecikleri yerleştirilerek hazırlandı.Ücretsiz sticker tasarlanır.Adet fiyatı 1.5 tl dir.Bu modelimizi Nikah şekeri olarakta hazırlayabiliriz.Beyaz tül,lavanta veya badem şekeriye hazırlanır.

Kristal Kutu Kına

Kristal kutu modelimizi kına gecesi için tasarladık bir kaç değişik modelde tasarladığımız modelimiz,kutu içerisinde küçük kına paketi var tülde lavanta

kullanılarak hazırlanmış olan modelimizin adet fiyatı 2.5 tl dir.

Devamını okuyun »

Samreen&Atif Kına

Bize Hindistandan ulaşan Neslihan Hanım,Arkadaşının  beğenmiş olduğu çiçek çanta modelimizi kına gecesi için düşünmüş küçük kına kesecikleri ve kırmızı gül kullanarak hazırladık,son aşama stickeride eklenince çok güzel bir görüntü ve misafirlerine dağıtabileceği şirin çantalar çıktı ortaya.Neslihan hanım! arkadaşıyla bizim aramızda rehber oldu.Tekrar çok teşekkür ederim kendisine :)ve bu arada taa Hindistandan bizi tercih eden Samreen&Atif çiftine sonsuz mutluluklar :) Devamını okuyun »

Zeynep ve Kemal çifti için hazırlamış olduğum kınalı ve magnetli kelebekleri çiçekle süslemesini yaptım yeni model kına gülü,tepsisi,sepeti kemeri başörüsü ve eldivenleri ayrıca kına konseptine uygun kelebek nikah şekerleriyle Trabzona gönderim yapıldı.Zeynep ve Kemal çiftine bir ömür mutlu ve huzurlu yaşam dileklerimle… Devamını okuyun »

Kına gecesi için tasarladığımız modelimizde saten ve organze kurdela,tüllü çiçek,inci kullandık.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.25tl dır. Devamını okuyun »

Nişan,düğün ve kına gecesi için tasarlamış olduğumuz modellerimizi beğenilerinize sunuyoruz :) Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 2. 25.tl dır. Devamını okuyun »

 

Nişan,Nikah ve Kına gecesi için farklı kurdela ile tasarım yapılır.İçerisine badem şekeri,akide şekeri,bonibon şeker konulabilir.Fiyatı 3 tl dir.

kinamum

Kına gecelerinin vazgeçilmezi mumlarımızı farklı şekillerde süsledik.Yandığında ele damlamayan bu mumlarımızın adet fiyatı 1 tl dir. Devamını okuyun »

013

Kına gecelerinde konuklarınıza ikram edeceğiniz çerezlik modelimiz hem çok şık hemde farklı dizayn edilmiş bu model.50 Adedi 35 tl dir.(Çerez dahil değil)stokta kalmadı..

Pages: 1 2 3 Next


Etiket Bulutu