Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

 

Çubukta diş modelimizi lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız.Talep doğrultusunda magnet ilavesi yapılır.Adet fiyatı 2.75tl dir.Ücretsiz sticker eklenir.Kız bebekler için Pembesi hazırlanır..

Devamını okuyun »

Ayak çerçeve modelimiz talebiniz doğrultusunda badem şekerli,veya lavantalı magnetli olarak hazırlanır.Kız çocuklar için pembesi hazırlanırçAdet fiyatı 3 tl dir.Ücretsiz stcker eklenir

Diş Şekerleri

Bodrumdan bize ulaşan Dilek hanım oğlunun diş partisi için keçe model diş şekerini tercih etmişti bizde büyük bir özveriyle hazırlayıp kargoladık..Dilek hanımın teşekkür ve övgü dolu sözleri için çok çok teşekkür ederiz :) Bebeğine ağrısız,acısız diş çıkartması dileklerimizle..Bu modelimizin adet fiyatı 2.5 tl dir.Kız bebekler için pembesi hazırlanır.. Devamını okuyun »

Kız bebeklerde pembe tül,Erkek bebeklerde mavi tül kullanarak hazırlıyoruz modellerimizi lavantalı-magnetli veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 1.75 tl dir.

Çubuklu modellerimize bebek melek modellerini de dahil ettik.Bu şirin modelimizi,pembe simli karlı tül ve badem şekeriyle hazırlamaktayız.Lavantalı talep ettiğinizde bunu belirtirsiniz.Ücretsiz sticker eklemekteyiz.Adet fiyatı 2.75tl dir.

Çubukta tavşan modelimizi kız bebek için hazırlamıştık.Erkek bebekler içi mavi tül kullanıyoruz badem şekerli veya lavantalı hazırlanır.Stickerler modele uygun hazırlanmaktadır ve ücretsizdir.Adet fiyatı 1.5 tl dir.

Bu modelimiz tükenmez kalem olarak da kullanılabiiyor.Çocukların bilhassa kız çocukların çok sevdiği bir model.Bu modelimizi bebeğin cinsiyetine göre hazırlıyoruz.Kız bebeklerde pembe tül Erkek bebekler de ise mavi tül kullanıyoruz.Yine sizin talebiniz doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlamaktayız.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.5 tl dir.

Bu şirin tavşanlar çubuk modeldir.badem şekerli veya lavantalı hazırlanır.Kız bebeklerde pembe Erkek bebeklerde mavi karlı simli tül kullanıyoruz.ücretsiz modele uygun sticker hazırlıyoruz.Adet fiyatı 2.75 tl dir BU ÜRÜNDEN STOKTA KALMADI

Kız bebekler için pembe tül erkek bebekler için mavi tül kullanılır.Lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.adet fiyatı 2.80 tl dir.

Erkek ve Kız bebekler için hazırlanan

modelimiz lavantalı magnetli olarakta

hazırlanabilir.Adet fiyatı 2 tl dir.

Pages: 1 2 3 Next


Etiket Bulutu