Evlilik Yolunda Sihirli Şekerler

KE _ 1 yaş biblo

Erkek ve kız çocuklar için 1 yaş modelimiz.Kız çocuklarda pembe tül,badem şekeri ile hazırlanır.Erkek çocuklarda,mavi tül ve badem şekeri ile hazırlanır.Talep doğrultusunda magnetli olarak da hazırlayabiliriz.ücretsiz özel sticker hazırlanır.adet fiyatı 2 tl dir.

Kız ve Erkek bebekler için,badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Adet fiyatı 2.5 tl dir.

Erkek ve kız bebek şekeri olarak hazırlanan modellerimiz bebeğinizin resmini koyabileceğiniz çok şık bir ürün isterseniz sticker olarak bebeğinizin  resmini hazırlar yerleştiririz.Fiyatı 3 tl dır.

Bir yaş bebek şekeri modelimiz kız ve erkek bebekler için hazırlanır.Talep doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Adet fiyatı 2.5 tl dir.

Devamını okuyun »

Kız bebek ve erkek bebekler için şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.adet fiyatı 2.tl dir.

Lavantalı veya talebiniz doğrultusunda badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.adet fiyatı 2 tl dir.

Şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır adet fiyatı 2 tl dir

Bisiklet modelimiz kız ve erkek bebekler için hazırlanır.talebiniz doğrultusunda lavantalı veya badem şekerli olarak hazırlanır.Ücretsiz sticker eklenir.Fiyatı 3 tl dir.

Devamını okuyun »

erkek bebekler için mavi tül,kız bebekler için pembe tül kullanılır.Badem şekerli veya lavantalı olarak hazırlanır.Fiyat 2.tlEtiket Bulutu